Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VATZO6Z |
| Довжина хвостовика | 73 мм |
| Довжина різу (h) | 5.6 мм |
| Довжина фрези (L) | 83 мм |
| Діаметр фрези (D) | 52 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Максимально допустимі обороти | 22000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав Ceratizit 96 HRA |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴











