Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 66300311 |
| Довжина хвостовика | 60 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 80 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 198 ₴



