Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GARMATA |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 811120022401 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Діаметр фрези (D) | 60 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 12000 об/хв |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 665 ₴


