Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F463-00331 |
| Довжина хвостовика | 78 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 80 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Чехия |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | МДФ, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 122 ₴






