
Фреза для вирівнювання поверхні WPW D50.8 d12 L63 h12.7 (P425102)
- Немає в наявності
- Код: 163798
3 277 ₴
Фреза для вирівнювання поверхні WPW D50.8 d12 L63 h12.7 (P425102)Немає в наявності
3 277 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P425102 |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 63 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 277 ₴
