Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 250010x40V |
| Довжина хвостовика | 34 мм |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 91 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 16x5x5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 363 ₴





