Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17218032 |
| Довжина хвостовика | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 110 мм |
| Довжина фрези (L) | 165 мм |
| Діаметр фрези (D) | 18 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 13 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Ліве |
| Тип сталі | Алмазне напилення |
| Тип фрези | Довбіжні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 169 ₴


