Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10208031 |
| Довжина хвостовика | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 60 мм |
| Довжина фрези (L) | 115 мм |
| Діаметр фрези (D) | 8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 16 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | HL |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴


