Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99050311 |
| Довжина різу (h) | 15 мм |
| Довжина фрези (L) | 64.6 мм |
| Діаметр фрези (D) | 82.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 12000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12.7х4.76х5 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 093 ₴



