
Фреза FIT пазова пряма з подвійним лезом 6х20х58 мм (fit-36638)
- Немає в наявності
- Код: 29680
109 ₴
Фреза FIT пазова пряма з подвійним лезом 6х20х58 мм (fit-36638)Немає в наявності
109 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | fit-36638 |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Довжина фрези (L) | 58 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴
