Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01071015-1 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 15 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴


