
Фреза Freud для зняття фасок D25 l8 L41 (40-90406)
- Немає в наявності
- Код: 37201
1 961 ₴
Фреза Freud для зняття фасок D25 l8 L41 (40-90406)Немає в наявності
1 961 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-90406 |
| Градуси (O) | 15 |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.3 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Призначення | за фанерою, для дерева |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴
