Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-10006 |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.9 мм |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 1.6 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 4.6х12.7х5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423 ₴











