Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DPD02DRPM5 |
| Довжина хвостовика | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 70 мм |
| Довжина фрези (L) | 130 мм |
| Діаметр фрези (D) | 22 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | МДФ, ДСП |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Алмазні , Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 586 ₴


