Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-10006 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина хвостовика | 32 мм |
| Довжина різу (h) | 6 мм |
| Довжина фрези (L) | 38.1 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Максимально допустимі обороти | 240000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴










