Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-d12-d14 |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 79 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма, пазова двоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴





