Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-d12-D16 |
| Довжина хвостовика | 80 мм |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 120 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма , Пазова двозуба , Для врізки замків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴


