Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1018-R16 |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Довжина фрези (L) | 55 мм |
| Діаметр фрези (D) | 42 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 16 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х13х4 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴


