
Фреза ГЛОБУС 1020 D21 h50 d12 z6 кромочная прямая
- Немає в наявності
- Код: 865
4 574 ₴
Фреза ГЛОБУС 1020 D21 h50 d12 z6 кромочная прямаяНемає в наявності
4 574 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-Z6-d12-21x50 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 85 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 574 ₴
