
Фреза ГЛОБУС 1020 D21 h60 d12 z6 кромочная прямая
- Немає в наявності
- Код: 866
4 930 ₴
Фреза ГЛОБУС 1020 D21 h60 d12 z6 кромочная прямаяНемає в наявності
4 930 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-Z6-d12-21x60 |
| Довжина різу (h) | 60 мм |
| Довжина фрези (L) | 95 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 930 ₴
