Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-h10x56 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Діаметр фрези (D) | 56 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 16000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴


