Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-h30 |
| Глибина різу | 10 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 68 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | RH |
| Особливості | Підшипник 13 мм |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴


