
Фреза ГЛОБУС 108 z2/v2 зі змінними ножами
- Немає в наявності
- Код: 22976
5 081 ₴
Фреза ГЛОБУС 108 z2/v2 зі змінними ножамиНемає в наявності
5 081 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 108-z2-v2 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 80 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 081 ₴
