Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120-z2x2-d12-30X50 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 85 мм |
| Діаметр фрези (D) | 30 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова пряма , Зі змінними ножами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 519 ₴


