Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 121-d12-21x50 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 85 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма , Кромкова пряма , Зі змінними ножами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴


