Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2500-d12-8x54 |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 54 мм |
| Довжина фрези (L) | 97 мм |
| Діаметр фрези (D) | 26 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 8х19 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴





