Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2600-5x40 |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 80 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21.2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 5 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фігурна , Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 042 ₴






