Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70901611 |
| Градуси (O) | 15 |
| Довжина хвостовика | 46 мм |
| Довжина різу (h) | 11 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 18.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | за фанерою, МДФ, ДСП, по пластику, для дерева |
| Обертання фрези | RH , Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 4.76х15.8х5 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921 ₴





