Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N301500 |
| Довжина різу (h) | 1.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 7.94 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴


