Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2304R6V |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 63 мм |
| Діаметр фрези (D) | 43 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Радіус (R) | 6 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 19x8x6 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна , Зворотна калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴





