Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 027-121-18 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 52 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав Ceratizit 96 HRA |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴


