Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HE22095 |
| Глибина різу | 11.1 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 46.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 9.53х4.76х3.2 мм |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴


