Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F049-50821 |
| Довжина різу (h) | 28.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 87 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Чехия |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | за фанерою , МДФ , ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785 ₴




