
Фреза кромкова фальцева POBEDIT 1023 D66 d12 h5
- Немає в наявності
- Код: 187693
858 ₴
Фреза кромкова фальцева POBEDIT 1023 D66 d12 h5Немає в наявності
858 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-h5x66-P |
| Довжина різу (h) | 5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 66 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴
