Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HRJ0303 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Довжина фрези (L) | 47.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 3 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 9.53х3.17х4 мм |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126 ₴


