
Фреза гальмівна кромкова POBEDIT 1015 D44 d12 L50 h30 R15
- Немає в наявності
- Код: 187669
1 351 ₴
Фреза гальмівна кромкова POBEDIT 1015 D44 d12 L50 h30 R15Немає в наявності
1 351 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1015-d12-R15-P |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 50 мм |
| Діаметр фрези (D) | 44 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 15 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова жолобник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴
