
Фреза кромкова галтельна POBEDIT 1018 D32.7 d8 h13 R10
- Немає в наявності
- Код: 191974
498 ₴
Фреза кромкова галтельна POBEDIT 1018 D32.7 d8 h13 R10Немає в наявності
498 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1018-R10-P |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Діаметр фрези (D) | 32.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Кромкова жолобник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴
