
Фреза гальмівна кромкова POBEDIT 1018 D48.7 d12 h21 R18
- Немає в наявності
- Код: 187674
858 ₴
Фреза гальмівна кромкова POBEDIT 1018 D48.7 d12 h21 R18Немає в наявності
858 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1018-d12-R18-P |
| Довжина різу (h) | 21 мм |
| Діаметр фрези (D) | 48.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 18 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова жолобник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴
