Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 591286 |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 59 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 7.9 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴


