Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 66106411 |
| Довжина хвостовика | 23 мм |
| Довжина різу (h) | 24 мм |
| Довжина фрези (L) | 67 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Зі змінними ножами |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х16х5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 877 ₴



