Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 98050211 |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 59.4 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | по штучному каменю |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870 ₴


