
Фреза кромкова Pobedit 1017 D17 d8 h5.4 R2.5
- Немає в наявності
- Код: 187501
364 ₴
Фреза кромкова Pobedit 1017 D17 d8 h5.4 R2.5Немає в наявності
364 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R25-P |
| Довжина різу (h) | 4.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 17 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 2.5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴
