Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 82360001 |
| Градуси (O) | 25 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12,7 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴





