Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1022-d12-D50 |
| Довжина різу (h) | 24.8 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴


