Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F042-45011 |
| Градуси (O) | 45 |
| Довжина різу (h) | 8 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 29 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Чехия |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ , ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 715 ₴



