Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1024-d12-D53x45-P |
| Градуси (O) | 45 |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Діаметр фрези (D) | 53 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴


