
Фреза кромкова напівстрижнева POBEDIT 1014 D32 d8 L50 h16 R8
- Немає в наявності
- Код: 187667
642 ₴
Фреза кромкова напівстрижнева POBEDIT 1014 D32 d8 L50 h16 R8Немає в наявності
642 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1014-R8-D32-P |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 50 мм |
| Діаметр фрези (D) | 32 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 8 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова напівстрижнева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴
