Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 302190L-1 |
| Довжина різу (h) | 38 мм |
| Довжина фрези (L) | 92 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴



