Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301095-1 |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



