Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2608628371 |
| Довжина хвостовика | 47 мм |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина фрези (L) | 66 мм |
| Діаметр фрези (D) | 8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



